کارواش بخار پاپن واش

کارواش بخار پاپن واش از سال ۱۳۸۴ با تکیه بر تیمی متخصص و صاحب تجربه، فعالیت خود را درحوضه دیگ بخار و بخارشوی صنعتی با در نظر گرفتن کیفیت ممتاز و همواره جلب رضایت مشتریان شروع نموده است و در این مدت توانسته است با جلب اعتماد مشتریان عزیز از جمله سازمان های بزرگ و شناخته شده ای مثل شهرداری تهران و شرکت مترو تهران و از جمله کارواشهای متعددی در سرتاسر کشور، رشد قابل توجهی از لحاظ حجم بازار و میزان خدمات خود داشته باشد.

کارواش بخار پاپن واش با داشتن دو کارخانه مجزا در حومه تهران و قرار داشتن دفتر مرکزی آن در مرکز تهران توانسته است با فرهنگ سازی در راستای جایگزینی کارواشهای سنتی با کارواشهای مدرن نانوبخار نقش بسزایی را در کشور در راستای بهینه سازی شست و شو و نظافت صنعتی در صنایع مختلف برداشته و کمک شایانی در جهت کاهش آب اتلاف شده در این فرآیندها انجام دهد.

ما مفتخریم بالاترین کیفیت و بهترین خدمات را به مشتریان خود در سالهای گذشته ارائه کرده ایم. همکاری با شرکت بیمه سینا که ماحصل تضمین کیفیت و طراحی های پیچیده در محصولات تولیدی بوده است، نشانگر اطمینان فعالان صنعتی کشور به کیفیت محصولات استیم پاور و مایه افتخار ما در شرکت کارواش بخار پاپن واش است.

تیم کارواش بخار پاپن واش با در اختیار داشتن مجرب ترین طراحان و صنعتگران و همچنین تیمی حرفه ای در بازاریابی و مارکتینگ، توانسته است در سالهای اخیر بازارهای کشورهای اطراف را نیز هدف خود قرار دهد. ما امیدواریم با تلاش شبانه روزی و تمرکز بر حفظ کیفیت و افزایش بهینگی در طراحی و ساخت و افزایش صادرات محصولاتمان به کشورهای اطراف، به بزرگترین تولید کننده محصولات طیف دیگ بخار و نانوبخارشو در منطقه تبدیل شویم.